Praca w Biedronce nie tylko na kasie

Jesteś magistrem? Niedawno skończyłeś studia i szukasz pracy? Zatrudnij się w Biedronce – to nie żart. Do 7 września będzie można aplikować na stanowiska kierownicze w popularnej sieci sklepów spożywczych w ramach projektu „1000 absolwentów”.

Biedronka rośnie

Biedronka to jedna z najbardziej znanych w Polsce sieci sklepów spożywczych, charakteryzujących się niskimi cenami produktów. Na terenie kraju istnieje ponad 2200 sklepów w 800 miejscowościach, co daje 40 000 miejsc pracy. Do września kierownictwo Biedronki zamierza stworzyć dodatkowych 1000 posad kierowniczych, zatrudniając przede wszystkim absolwentów szkół wyższych z mniejszych miejscowości. Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów, zapowiada poważne inwestycje w kadry. W najbliższym czasie zostanie zrekrutowanych łącznie ponad 5000 nowych pracowników i to nie tylko na stanowiska kierownicze.

Premie i nagrody

Zarząd sieci sklepów chwali się atrakcyjną polityka płacową. Płace zaczynają się od dwóch tysięcy brutto dla kasjera-sprzedawcy. Do tego należy jednak doliczyć premie za staż i wydajność pracy. Po pierwszym roku pracy płaca zasadnicza wzrasta o 5 proc. Natomiast na stanowiskach kierowniczych pensje są znacznie wyższe. Dodatkowym plusem jest forma zatrudnienia, czyli umowa o pracę z całym zapleczem składek i świadczeń. Oprócz tego można także liczyć na nagrody, których budżet ma wynieść w tym roku 56 mln złotych.

Warto więc zastanowić się nad pracą w znanej sieci sklepów spożywczych. Przypominamy, że zgłoszenia na stanowiska kierownicze można wysyłać do 7 września m.in. za pośrednictwem portalu 1000absolwentów.

You may also like...